У Смілі медики не отримали аванс за липень

На сесію міської ради, яка так і не відбулась із-за бурхливих подій у сесійній залі, приходили представники медичної галузі міста. Медики говорять, що їм вже затримали аванс за липень і вони побоюються, що далі взагалі не буде зарплати. Вони кажуть, що така проблема існує лише у місті, районні лікарі вчасно отримують свою заробітну платню.

Медики зверталися за допомогою до облдержадміністрації. Писали листи у КМУ та в.о. міністра охорони здоров’я. Їм приходить однакова відповідь – просіть гроші із міського бюджету, вам мають виділити кошти на місцях. Тому лікарі й хочуть попросити фінансування у міських депутатів.

Але це не так просто вибити, бо у Смілі зараз надто збитковий міський бюджет. У міському фінуправлінні кажуть, що у затримці зарплат винна держава, кошти для медиків мають прийти із державного бюджету. Що медикам потрібно в першу чергу намагатися залучити і отримати державні кошти, тому що гроші з міського бюджету розплановані на інші кричущі міські проблеми.

Оскільки міська сесія постійно відкладається і переноситься, поки що медики залишаються зі своїми проблемами сам на сам.

Сміла.ua
25.07.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter