У хірургічному відділенні Чорнобаївській ЦРЛ проведено капітальний ремонт

Як інформують у Черкаській ОДА, в хірургічному відділенні Чорнобаївської ЦРЛ проведено капітальний ремонт.

– Наразі завершено ремонтні роботи відділення та проводиться облаштування палат і кімнат меблями та медичним обладнанням. Тож 19 липня відділення буде готове прийняти пацієнтів, – говорить в.о. головного лікаря Чорнобаївської ЦРЛ Сергій Чуба.
У хірургічному відділенні Чорнобаївській ЦРЛ проведено капітальний ремонт

На капітальний ремонт виділені кошти з районного бюджету в сумі 2 151 224, 40 тис грн. Вартість виготовлення кошторисно-проектної документації становить 68,5 тис. грн.

У відділені створено відповідні санітарно-гігієнічні умови для перебування хворих в палатах. Здійснено заміну електромереж, сантехнічного обладнання, облицьовано керамічною плиткою стіни та підлогу відділення, змонтовано стелю, тощо.

На суму 220 тис. грн. закуплено приліжкові тумби, стільці для лікарів та середнього медичного персоналу. Палати забезпечені новими комплектами постільної білизни.
У хірургічному відділенні Чорнобаївській ЦРЛ проведено капітальний ремонт

Обладнано ординаторську та сестринську кімнати на суму 60 тис. 260 грн. Також оновлено їдальню для пацієнтів.

Як зазначає Сергій Іванович перевагою сучасного відділення стало устаткування палат кнопками виклику від кожного пацієнта на пост медичної сестри. Крім того, палати обладнані кондиціонерами. Відповідно до новітніх будівельних технологій у відділенні встановлено автоматичну пожежну сигналізацію.
18.07.2018 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter