Тулуб про новий медико-діагностичний центр: сподіваюся, до кінця місяця тут будуть перші пацієнти

Тулуб про новий медико-діагностичний центр: сподіваюся, до кінця місяця тут будуть перші пацієнтиза інформацією Черкаської ОДА, сьогодні Сергій Тулуб відвідав обласний медично-діагностичний центр, будівництво якого від самого початку взяв на особистий контроль. Нині у приміщенні вже ведуться внутрішньо-оздоблювальні роботи та встановлюється сучасне медичне обладнання.
«Завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей вдалося виконати величезний обсяг роботи за короткий термін . Тому я дякую будівельникам, монтажникам та усім тим, хто переймається зведенням цього об’єкту, – сказав голова ОДА. – Сьогодні ми всі мали змогу побачити, яке надсучасне обладнання тут монтують, адже саме воно дасть можливість усім черкащанам отримати якісні медичні послуги та усю необхідну діагностику в одному приміщенні».
Так, в діагностичному центрі функціонуватимуть апарати МРТ, КТ, сучасне рентген-діагностичне обладнання та ультразвукове. Крім того, працюватимуть три лабораторії.
«Я вважаю, що будівельники добре попрацювали. Сподіваюся, що до кінця місяця тут вже зможуть пройти діагностику перші пацієнти», – зазначив Сергій Тулуб.
01.11.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter