У 5-й міській поліклініці Черкас відкрили відремонтований вестибюль

14 червня напередодні Дня медичного працівника у КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» урочисто відкрили відремонтований вестибюль. Як інформують у міськраді Черкас, загальна вартість робіт орієнтовно склала 800 тис.грн.
У 5-й міській поліклініці Черкас відкрили відремонтований вестибюль

Реконструкція першого поверху холу і ремонт реєстратури у цьому медзакладі є одним з етапів проведення реформи первинної ланки –сімейної медицини у Черкасах. Нині у нашому місті відбувається оновлення вестибюлів у всіх поліклініках. Минулоріч ремонти закінчили у 1-й та 2-й. В цьому році буде завершено ремонти холів у всіх вісьмох колишніх поліклініках( 5 дорослих та 3 дитячих), які нині працюють як Центри сімейної медицини та педіатричні амбулаторії.

Інтер’єр вестибюлів у всіх черкаських Центрах сімейної медицини буде витриманий в єдиному стилі і кольоровій гамі. Окрім ремонтів, у них проводиться комп’ютеризація медичної системи. Під час звернення пацієнтів в реєстратуру всі дані заносяться в комп’ютер, відкривається електронна картка пацієнта, що набагато спрощує запис до лікаря.

Щоб зменшити черги до віконець запису до лікаря, поряд із реєстратурою створюють невеличкі рецепції, де сидить медичний працівник, готовий відповідати на всі додаткові запитання, не по’вязані із записом до лікаря. На відремонтованих стінах висять монітори, на яких можна дізнатися графіки прийому сімейних лікарів, подивитися міські новини і почути медичні поради.

- Цій поліклініці майже 30 років, і з моменту відкриття ніякі ремонти в вестибюлі не відбувалися. Будь-який театр розпочинається із гардеробної. Тож можна перефразувати і сказати, що медичний заклад починається з вестибюлю. Яке в тебе сприйняття закладу, приміщення, так в тебе і формується враження по загальну систему і людей, які тут працюють, - зазначив головний медик міста Олег Стадник.
У 5-й міській поліклініці Черкас відкрили відремонтований вестибюль

На урочисте відкриття оновленого приміщення медзакладу завітав міський голова Анатолій Бондаренко. Він зазначив, що підтримка медичних закладів – один з пріоритетів для роботи міської влади.

- Коли мене обрали міським головою, то я одразу сказав, що необхідно відремонтувати вестибюлі лікувальних закладів. Тому що, коли громадянин відвідує медзаклад, у нього не повинно складатися враження, що він потрапив у радянське минуле. Людина має відчути, що прийшла у ошатну, гарну споруду і у сучасний заклад. Другий етап розвитку медичної галузі міста – це закупівля обладнання. На це ми виділяли кошти і в минулому році, і в цьому. Також у Черкасах нині працює багато соціальних проектів, які створюють сприятливе медичне середовище. На мою думку, лікарям потрібно надавати гідну фінансову підтримку, щоб вони могли працювати на благо нашого міста.
14.06.2018 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter