Третя міська лікарня Черкас отримала сучасний УЗД-апарат

У КЗ «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» ЧМР відтепер робитимуть ультразвукове обстеження на новому обладнанні. Як інформують у міськраді Черкас, сучасний УЗД апарат MINDREY ДС-40 придбали для лікарні за кошти міського бюджету. Витратили на нього 1 млн. 150 тис.грн.

Придбаний апарат має 4 датчики: кардіологічний, для дослідження черевної порожнини, вагінальний та лінійний, тобто дозволяє обстежити хворих практично всіх профілів. Тепер на ньому безкоштовно проводитимуть діагностику для усіх пацієнтів лікарні.
Третя міська лікарня Черкас отримала сучасний УЗД-апарат

- Перевагою апарату у порівнянні з наявними у закладі є суттєве поліпшення якості зображення, багатофункціональність внаслідок можливості зміни кута огляду, можливість дослідження периферичних судин та здатність на лінійному датчику визначити щільність патологічних утворень, що має значення для ранньої діагностики онкологічної патології. Цей апарат буде значною віхою в лікувально-діагностичному процесі нашої лікарні, - зазначив головний лікар закладу Олександр Федорук.

Урочисто відкрити новий УЗД-кабінет та принагідно привітати медиків із прийдешнім професійним святом приїхав міський голова Анатолій Бондаренко. Він зауважив, що міська влада і надалі працюватиме над покращенням стану черкаської медицини.

- Ми будемо старатися щороку оновлювати матеріально-технічну базу наших лікувальних закладів і дбати про те, щоб наші медики працювали на новому медичному обладнанні, - підкреслив міський голова.

У третій міській лікарні щороку на стаціонарі лікуються близько 22 тисяч пацієнтів. Оснащення цієї лікарні новим сучасним обладнанням є ключовою складовою стратегії розвитку медичної галузі міста, говорить директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

- Сьогоднішній захід - це підтвердження того, що міська влада взяла курс на те, щоб медицина розвивалася і отримувала новітні технологічні поштовхи в частині діагностики та лікування наших містян.

В минулому році для лікарні було придбано сучасний комп’ютерний томограф і обладнання для інтенсивної терапії. Цьогоріч планується замінити у медзакладі ліжка та придбати ще деяке необхідне обладнання.
14.06.2018 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter