У Черкасах стартували «Черкаські медичні ралі – 2018»

У Черкасах стартували «Черкаські медичні ралі – 2018» За інформацією міськради Черкас, медики з усієї України, а також з Польщі та Литви, з’їхалися до Черкас. З 29 травня по 3 червня в обласному центрі проходитимуть Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі – 2018». Усього участь у змаганнях візьмуть 40 команд.

Урочисте відкриття «Черкаських медичних ралі» відбулося 30 травня на Соборній площі Черкас. Тут вишикувалися десятки автомобілів «швидкої допомоги» з Черкас та інших міст України і зарубіжжя.

Привітати учасників змагань завітали народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, представники Міністерства охорони здоров’я України. Від імені міського голови, Черкаської міської ради та виконавчого комітету учасників «Черкаських медичні ралі – 2018» поздоровив заступник міського голови Ігор Волошин. Він підкреслив важливу роль медиків, які надають екстрену медичну допомогу, у збереженні життя та здоров’я українців:

- Шановні учасники змагань, шановні медики! Ви є ангелами у людській плоті. Щиросердна вам подяка, низький уклін за вашу щоденну працю, яка рятує людські життя, - зазначив Ігор Волошин.

Представник одного з організаторів заходу, експерт МОЗ України з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Віталій Кирилюк повідомив, що протягом кількох днів команди бригад екстреної медичної допомоги будуть виконувати 14 завдань, різних по складності, ситуаційності, відповідних до тих, які вони виконують у звичайному житті, тільки з певними особливостями, щоб їм було цікаво, і вони мали наснагу до змагань. Стартуватимуть команди з «Дахнівської Січі», і будуть їхати по різних локаціях в межах 5-6 кілометрів, виконуючи ці завдання. Першим буде конкурс водійської майстерності, який проведуть у Черкаському аеропорту.

- Ми кожного року проводимо такі змагання, щоб побачити, як працює система екстреної медичної допомоги, в якому стані знаходяться наші фахівці, для підняття їхнього бойового духу. Ми хочемо, щоб вони відчували, що їхня професія максимально важлива для населення України, щоб вони відчували себе, хоча б із маленькою зарплатою, але з гордо піднятою головою, - зауважив Віталій Кирилюк.

Нагородою для команди-переможця буде поїздка за кордон.
30.05.2018 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter