Через нестачу фінансування міська лікарня в Смілі може вибухнути в будь-який момент, - начальник відділу охорони здоров'я Смілянської міськради

Начальник відділу охорони здоров’я Смілянської міськради Микола Стуженко розповів про поточний стан справ у медичній галузі міста. Його слова наводить Сміла.ua.

Він говорив про те, що у Смілі роками занепадають різні галузі, влада не займається розвитком цих сфер, недофінансовує, а потім у всьому винними роблять керівників, які без допомоги влади нічого не можуть вдіяти.

Ряд нерозв’язаних проблем маємо і в медицині міста.

«Цього року у нас набагато менше фінансування, ніж було у минулому році. Що це означає? Всі жителі міста, зокрема, пільговики, приходять до мене із запитанням: де наша безкоштовна медицина? Куди діваються гроші? Чому в лікарні немає хоча б перев’язочних матеріалів? А в мене одна відповідь: немає коштів!, - розповів членам виконкому Микола Стуженко. - Ми постійно звертаємось у міську раду за допомогою, у нас дефіцит коштів, медикам не вистачає на зарплату на 3 місяці.

Через нестачу фінансування, наша міська лікарня може вибухнути у будь-який момент. У нас у приміщеннях містяться вибухонебезпечні засоби. Ми вже другий рік хочемо зробити киснепровід. Постійно звертаємось до влади – це необхідно зробити, бо це небезпечно. Не дай Боже якась катастрофа – відповідальність понесе керівник закладу. Я хочу, щоб депутати і члени виконкому усвідомили жахливий стан медицини.

Така ж проблема і з харчуванням. У минулому році було виділено на харчування на 500 тис. грн більше. Ми мали змогу давати пацієнтам 3 рази на тиждень м’ясо, курку або рибу. Цього року – хворі бачать м’ясо один раз на два тижні. Люди постійно скаржаться.

І не можна забувати про проблему СМСЧ №14. У нас є два проекти, зокрема, створення на її базі реабілітаційного центру, для воїнів АТО та інвалідів. Але нічого не робиться, розпорядження не виконуються. Тепер СМСЧ №14 хоче забрати Укрзалізниця, але не забирає через борги. Все стоїть. Нічого не відбувається. Ми не знаємо, що робити. Я роблю, що можу. Але цього замало. Потрібна підтримка влади».
22.05.2018 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter