У Драбівській ЦРЛ відкрили оновлене відділення екстреної медичної допомоги

Як інформують у Черкаській облраді, 10 травня пройшло відкриття відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Драбівської центральної районної лікарні.

Перерізати стрічку та оглянути оновлене приміщення приїхали почесні гості: голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, заступник голови – Світлана Коршак.

Звертаючись до усіх присутніх, головний лікар Світлана Бойко зазначила, що для впровадження медичної реформи, яка покликана покращити якість та доступність медичної допомоги, сесія районної ради ухвалила програму розвитку вторинної медичної допомоги в Драбівському районі на 2018-2022 роки. В рамках її виконання новостворено відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги за зразком світових стандартів, у якому сконцентровано усі наявні можливості для цілодобового надання невідкладної медичної допомоги.

Кошти для капітального ремонту і облаштування відділення, придбання меблів тощо виділялися з районного бюджету у 2017 – 2018 роках. В загальному близько 650 тисяч гривень.
У Драбівській ЦРЛ відкрили оновлене відділення екстреної медичної допомоги

Відтепер, до послуг пацієнтів тут є приймальне відділення з оглядовою кімнатою, малою операційною, гіпсовочною, маніпуляційною, рентген-кабінетом з цифровим рентген-апаратом, кабінет УЗД, ургентна лабораторія, можуть проводитися ендоскопічні, гінекологічні обстеження та маніпуляції для хворих у невідкладному стані. Також у складі новоствореного відділення є палата інтенсивної терапії, де лікуються пацієнти із життєзагрозливими станами.

Враховуючи вимоги Конвенції з прав засуджених, у відділенні створено сучасну палату для лікування засуджених та осіб, які утримуються під вартою, де передбачено умови для одночасного утримання засуджених осіб різної статі.
У Драбівській ЦРЛ відкрили оновлене відділення екстреної медичної допомоги

Голова районної ради Володимир Дзега зауважив, що реформуванню і розвитку закладів охорони здоров’я на Драбівщині нині приділяється значно більша увага, ніж у попередні роки і підсумував:

– Поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Адже після проведених робіт сюди тепер приємно зайти, приміщення світлі та затишні. Таку роботу в районі будемо продовжувати, щоб стан медичних закладів привести до сучасних вимог.
14.05.2018 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter