Дві з половиною тисячі черкащан уклали угоди з сімейними лікарями

Дві з половиною тисячі черкащан уклали угоди з сімейними лікарями Як інформують у міськраді Черкас, директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» розповів про результати оперативної наради з керівниками первинної та амбулаторно-поліклінічної ланок:

– Обговорені перші успіхи та "проколи" розподілу первинної ланки, запису до сімейного лікаря через подачу декларацій. Фактично, за 7 робочих дні з другого по дванадцяте квітня по місту подано близько двох із половиною тисяч декларацій. Найшвидшими темпами йде П’ятий центр. У минулому році там провели пілотний проект з вибору сімейного лікаря. Відпрацьований алгоритм відразу дав результат. Тепер інші Центри будуть орієнтуватись на цей досвід. На жаль, керівники цих Центрів все сподівались, що "їх пронесе".

Що потрібно найближчим часом виправити:

1) Відлагодити електронну реєстратуру в частині запису до вузьких спеціалістів. Це існувало й раніше, але при поділі закладів виник збій.
2) Враховуючи досвід Центрів, які у лідерах, кожному сімейному лікареві буде виділено додатково дві години винятково для укладання декларацій.
3) До кінця місяця Центри проведуть закупівлі обладнання, якого недостатньо (комп’ютери, принтери), процедури розпочаті.
4) Розпочинається щоденний моніторинг кількості укладених декларацій.
5) По Центрах буде затверджено внутрішній регламент укладання декларацій.

- Ще раз звертаюсь до розуміння того, що йде кардинальна зміна системи, відбувається розподіл на первинну меддопомогу і вторинну абулаторно-поліклінічну, формується реєстр поданих декларацій для зміни фінансових потоків через Національну агенцію здоров"я України.Все це робиться вперше. Сподіваюсь на вашу підтримку, шановна громадо міста! - написав Олег Стадник.
13.04.2018 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter