2012 року в Черкасах між вулицями Пацаєва та Будіндустріальна облаштують муфельну піч

Учора в Черкаській обласній раді відбулася нарада щодо облаштування в Черкасах муфельної печі.
Учасники наради виїхали на місце та оглянули територію, де заплановано побудувати муфельну піч.
Нагадаємо, що необхідність створення в обласному центрі спеціальної печі для спалення біологічних відходів виникла вже давно, проте досить довго далі слів справа нікуди не рухалася. Її постійно гальмували то відсутність фінансового забезпечення, то земельної ділянки, то інші об’єктивні та суб’єктивні чинники.
Нині ж справу зрушено з місця: за кошти обласного бюджету було закуплено необхідне обладнання, а міська влада знайшла потрібну ділянку, що знаходиться між вулицями Пацаєва та Будіндустріальною. За словами головного державного санітарного лікаря Черкас Василя Загороднього, у цьому проекті абсолютно витримані розміри санітарно-захисної зони, оскільки відведене місце розташоване за кілометр від житлових масивів. Потреба ж віддаленості таких об’єктів вимагає вдвічі менше – 500 м. Безпечність роботи муфельної печі для черкащан передбачається й тим, що вона буде працювати автономно, тобто не буде підключена до міських інженерних комунікацій та каналізації.
Загалом, згідно з проектно-кошторисною документацією передбачається, що на об’єкті буде облаштовано відповідні побутові умови, сама ж піч ймовірно працюватиме на дизельному паливі.
10.02.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter