У терцентрі Соснівського району з’явився тренажер для людей з інвалідністю – вертикалізатор

У терцентрі Соснівського району з’явився тренажер для людей з інвалідністю – вертикалізаторЦього тижня територіальний центр соціальної допомоги Соснівського району м. Черкаси отримав у подарунок від благодійного фонду «Лицем до лиця» реабілітаційне обладнання – вертикалізатор «AKTIVAL». Цей вертикалізатор розрахований на підлітків та молодих людей з вадами опорно-рухового апарату. Він допомагає їм зробити свої перші самостійні кроки.
За словами директора територіального центру Соснівського району м. Черкаси Альони Щербак, під опікою територіального центру соціальної допомоги Соснівського району м. Черкаси знаходиться більше ста дітей і підлітків та близько двохсот молодих людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом.
– У них, як правило, слабкі ноги та нетренована м’язова система нижніх кінцівок та хребта. Через це люди з інвалідністю не можуть навіть самостійно стояти у вертикальному положенні, не кажучи вже про ходьбу, – зауважує Альона Володимирівна. – Такий вертикалізатор дає їм можливість самостійно утримуватись на ногах у вертикальному положенні та самим намагатись ходити.
За її словами, такий реабілітаційний тренажер дійсно потрібний.
– Дехто з батьків раніше на час реабілітації своїх дітей приносили у територіальний центр власні більш прості вертикалізатори, якими час від часу могли користуватись й інші діти-інваліди. Адже свого наш центр не мав, – наголошує Альона Щербак.
Нині ж таке бажане обладнання з’явилось у терцентрі Соснівського району м. Черкаси, повідомили у Черкаській міській раді.
26.10.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter