У Чигиринську районну лікарню передали новий автомобіль "Швидкої допомоги"

Як інформують у Черкаській ОДА, новий автомобіль екстреної медичної допомоги відсьогодні обслуговуватиме жителів Чигиринщини. Його центральній районній лікарні передав заступник очільника області Сергій Овчаренко.
У Чигиринську районну лікарню передали новий автомобіль "Швидкої допомоги"

Вісім новеньких «швидких» на Черкащині придбали торік у грудні. На це спрямували кошти як з обласного, так і місцевих бюджетів. Долучилися до співфінансування Канівщина, Золотоніщина, Монастирищина, Маньківщина, Шполянщина та Чигиринщина. Саме ці райони обслуговуватимуться новими «швидкими». Один автомобіль працюватиме у відділі реагування на надзвичайні ситуації (санавіація).

– Оновлення автопарку «швидких» – серед пріоритетів як обласної, так, певен, і місцевої влади, адже це питання збереження життя людей, – говорить Сергій Овчаренко. – Нині в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф діє до 90 автомобілів. Однак більша частина з них уже відпрацювала свій ресурс. Оскільки щорічно кожен автомобіль виїжджає у середньому на три тисячі викликів. Окрім того, плануємо будівництво централізованої диспетчерської. Цей проект подаватимемо на співфінансування з Держфонду регіонального розвитку.

Придбали автомобілі у межах обласної цільової програми «Екстрена медична допомога Черкащини на 2017-2020 роки». «Швидкі» обладнані усім необхідним: від дефібриляторів до кардіографів.
21.03.2018 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter