Стадник: Другу дитячу поліклініку в Черкасах не закривають. Вона перейде до Другого центру сімейної медицини

Стадник: Другу дитячу поліклініку в Черкасах не закривають. Вона перейде до Другого центру сімейної медициниДругу дитячу поліклініку ніхто не збирається закривати. Як інформують у міськраді Черкас, про це директор департаменту охорони здоров"я та медичних послуг Черкаської міської ради повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук", запевнивши, що чутки з цього приводу абсолютно безпідставні:

- Усім пояснюю, що панічні плітки не мають під собою ніяких обгрунтувань.Сьогодні кажуть, що вже з"явилась електронна петиція. Шановне товариство! Поліклініку НІХТО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАКРИВАТИ. Вона у зв"язку із реформою сімейної медицини просто перейде до Другого центру сімейної медицини. Всі залишаться на своїх місцях- педіатри у своїх кабінетах, реєстратори у реєстратурі, медсестри біля лікарів.Просто із 1 липня фінансування буде йти по кількості зареєстрованих дітей із Національної агенції здоров"я. У міста цих грошей не буде.Тому необхідне таке переведення.Всі інші структурні підрозділи, окрім центрів сімейної медицини, будуть фінансуватись за кошти медичної субвенції, - пояснив Олег Михайлович.

А також повідомив, що цьогоріч триватимуть поетапні внутрішні роботи у цьому закладі.:

- На 2018 рік ми просимо 1млн. грн. Було б, звісно, ефективніше завершити роботи за один рік. Однак для цього потрібно закрити поліклініку і робити все зразу. Щоби не було соціального хвилювання,роботи будуть йти поетапно і поліклініка буде приймати дітей. На разі ремонти йтимуть в тому крилі ,де лабораторія, тому тимчасо прийом на лабораторні дослідження буде у Першій поліклініці по вул.Благовісній. Ремонту потребують всі внутрішні мережі опалення, води та каналізації.І ,звичайно, приміщення.Не створюйте непотрібного негативно антуражу, - з таким проханням звернувся до всіх жителів головний медик Черкас.
02.02.2018 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter