У Черкаському центрі з реабілітації учасників АТО пройшли курс лікування 2 715 бійців

У Черкаському центрі з реабілітації учасників АТО пройшли курс лікування 2 715 бійцівЦентр реабілітації учасників АТО, що на базі Черкаського обласного госпіталю для інвалідів війни, відкрили одним із перших в Україні. Як інформують у Черкаській ОДА, про реабілітацію бійців АТО Черкащини говорили під час розширеного засідання Центру допомоги атовцям. Воно відбулось за участю першого заступника голови ОДА Віталія Коваля, керівників відповідних структур, районних центрів допомоги учасникам АТО та Спілок бійців.

Зокрема, головний лікар обласного госпіталю Сергій Задорожний детально зупинився саме на питанні лікувально-психологічної реабілітації бійців. За його словами, в цілому на обліку в медзакладах Черкащини перебуває більше 6,3 тисяч демобілізованих бійців.

– Ми співпрацюємо з обласним військовим комісаріатом, – зазначив головний лікар, – аби залучати до оздоровлення більшу кількість атовців. Інколи прямо з передової направляють до нас бійців, якщо виникає така потреба за станом їхнього психологічного чи фізичного здоров’я. За 9 місяців цього року в лікувальних закладах області на стаціонарному лікуванні перебувало більше 1,5 тисячі бійців. У нашому ж госпіталі ми надали допомогу 1033 учасникам АТО, з яких майже 900 – демобілізовані.

Як зазначив Сергій Вікторович, за час роботи в госпіталі пройшли реабілітацію вже 2715 бійців. Каже: після демобілізації 65-75 % бійців потребують медичної та фізичної реабілітації, майже 80 % – необхідна психологічна реабілітація, 55-60% – варто створити умови для соціальної реабілітації, ресоціалізації.
Водночас головний лікар зауважив, що сьогодні існує потреба саме в системній реабілітації атовців разом із членами їхніх родин.
06.10.2017 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter