У Черкасах налагодять виготовлення ін`єкційних голок

У Черкасах налагодять виготовлення ін`єкційних голок Як інформують у Черкаському прес-клубі, голки, випуск яких розпочинає у Черкасах «Юрія-Фарм», будуть особливими – безпечнішими та делікатнішими за ті, що сьогодні є на фармацевтичному ринку України. Їх вироблятимуть із аустенітної нержавіючої сталі, що покриватиметься тонким шаром медичного силікону – на автоматичних лініях, забезпеченим європейською системою контролю якості, наразі – єдиних в Україні.

Безпечні голки є новаційними для українського фармацевтичного ринку. Вони дозволяють уникнути ризику зараження пацієнтів та персоналу лікарень шляхом випадкового уколу. Після ін'єкції на голку не потрібно одягати ковпачок – її забезпечено так званим безпечним ковпачком.

Сфера застосування нової продукції, що вироблятиметься для всієї України у Черкасах, дуже широка. Поява таких новаційних голок, завдяки можливості зменшення болісних відчуттів при ін’єкціях, особливо очікувана у таких делікатних сферах як педіатрія, косметологія та стоматологія.

Сьогодні шприци виробництва «Юрія-Фарм» проходять процедуру сертифікації для виходу на ринки Європи.

Прес-конференція - презентація новаційних ін'єкційних голок відбудеться 8 червня об 11-00 у виробничих приміщеннях Фармацевтичної Корпорації «Юрія-Фарм» (вул. Чехова, 213/1).
02.06.2017 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter