У Каневі соцпослуги для ВІЛ-позитивних осіб оплачуватимуться з бюджету

У Каневі соцпослуги для ВІЛ-позитивних осіб оплачуватимуться з бюджету Соціальні послуги для ВІЛ-позитивних осіб та споживачів ін’єкційних наркотиків у Каневі купуватимуть віднині за місцеві кошти в межах соціального замовлення.

Так вирішила Канівська міська рада, ухваливши відповідне рішення наприкінці минулого року. Соціальні послуги закуповуватимуть на умовах конкурсу. Все – у межах районної комплексної програми «Турбота».

Ці заходи реалізує  Черкаська благодійна організація ЛЖВ «Від серця до серця» на виконання завдань пілоту «Сталість ВІЛ послуг», який впроваджують за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Голова правління ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Наталія Несват зауважує, що такі зміни у програмі дадуть змогу зменшити кількість нових випадків інфікування ВІЛ серед груп ризику та забезпечить сталість надання соціально важливих послуг представникам уразливих груп в м. Канів.

Такі дії з боку влади нададуть змогу надавати інтегровані послуги представникам уразливих груп населення та сформує у населення міста толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ та представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, - говорить Наталія Несват.
16.01.2017 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter