У Каневі відкриють кабінет комплексних послуг для уражених ВІЛ

У Каневі відкриють кабінет комплексних послуг для уражених ВІЛНезабаром у Каневі буде відкрито кабінет комплексних послуг для представників уражених до ВІЛ груп населення.

Як інформують у Черкаському прес-клубі, про це йшлося на круглому столі, що відбувся у Каневі за участі місцевої влади, лікарів та команди експертів проекту, який виконує ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» за підтримки Компанії Deloitte за кошти USAID, завдяки якій послуги вразливим категоріям будуть надаватися на принципово новому, безпрецедентному для області рівні.

- Це унікальний досвід, завдяки якому відпрацьовуються механізми протидії соціально небезпечним захворюванням. Створення кабінету інтегрованої допомоги для надання базового та інтегрованого пакетів послуг для уразливих груп населення та людей, що живуть з ВІЛ - якого у Каневі досі не було - стане першим кроком до забезпечення наркозалежних допомогою на принципово новому, безпрецедентному для області рівні, - зазначила експерт проекту Олена Стрижак. - Для цього також необхідно розробити та впровадити нові підходи та механізми у фінансуванні життєво-важливих інтегрованих ВІЛ-послуг. Це можливо лише тільки за умови співфінансування інтегрованих ВІЛ-послуг за рахунок місцевих бюджетів та коштів донорів.
-
Відкриття у Каневі першого кабінету замісної підтримувальної терапії для уразливих категорій населення стало можливим завдяки реалізації проекту «Сталість ВІЛ-послуг», що впроваджується за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». У рамках реалізації цього проекту заплановано також впровадження співфінансування закупівлі препаратів підтримувальної замісної терапії – за участю міського та районного бюджетів – над чим уже найближчим часом працюватимуть канівські депутати.
29.08.2016 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter