Мережа медцентрів «Мати та дитина»: 80 % пар, які страждають через безпліддя, можуть стати батьками природнім шляхом

19 травня в Черкасах представники української мережі медичних центрів «Мати та дитина» провели прес-захід, присвячений проблемі вирішення безпліддя.

Для України ця проблема залишається дуже болючою. Кожна п`ята родина не може мати дитину. За даними медичної статистики, три з п`яти пар вдаються до розлучення вже через 2 роки після усвідомлення своєї проблеми.

Провідні фахівці мережі медцентрів «Мати та дитина» вважають цю проблему надзвичайно серйозною для України. За словами генерального директора мережі центрів «Мати та дитина», доктора медичних наук, професора Наталії Данкович, впливати на кризові явища в Україні (війну на Сході, зростання цін, внутрішньополітичну кризу тощо) вкрай важко, але ефективно впливати на подолання демографічної кризи цілком можливо.
Мережа медцентрів «Мати та дитина»: 80 % пар, які страждають через безпліддя, можуть стати батьками природнім шляхом

- Якщо пара зіткнулася з неможливістю зачати дитину, то не варто опускати руки, - вважає Наталія Данкович. – Ми стверджуємо, що чотири з п`яти пар, котрі страждають через безпліддя, можуть стати батьками природнім шляхом. Звісно, якщо не гаятимуть час і звернуться по допомогу до репродуктивної медицини.

Так, за останні чотири роки до мережі МЦ «Матері та дитини» звернулися 55 тисяч пацієнтів. Щодня до клініки надходить близько 300 телефонних дзвінків, кожен місяць у середньому по допомогу приходять близько 4 тисяч людей. При цьому з Черкас до «Матері та дитини» звернулися 625 подружніх пар.

Торік медичні центрі мережі здійснили понад 2 800 процедур екстракорпорального та внутрішньо маткового запліднення, 1 500 малоінвазивних хірургічних втручань, близько 1 тисячі кріопрограм, що допомагало батькам завести дитину.
Мережа медцентрів «Мати та дитина»: 80 % пар, які страждають через безпліддя, можуть стати батьками природнім шляхом

Медичні центри «Мати та дитина» пропонують безкоштовне первинне консультування пар, які звертаються по допомогу. Після проведення комплексу відповідних заходів лікар-репродуктолог оцінює стан здоров`я пацієнтів та пропонує низку рекомендацій, які можуть допомогти у вирішенні проблем подружжя.

На даний час мережа «Мати та дитина» в Україні об`єднує три медцентри. Фахівці мережі активно освоюють новітні технології в репродуктивній медицині. Щомісяця в центрі проходять медичні семінари, в яких беруть участь фахівці з Ізраїлю, Іспанії, Бельгії та інших країн. До речі, близько 20 % пацієнтів мережі «Мати та дитина» - іноземці.

Досвід західних колег, який вдосконалюється шляхом стажування в партнерських клініках, завдяки участі в партнерських програмах дозволяє використовувати у медичній практиці новітні технології, які ще вчора здавалися фантастичними.
Мережа медцентрів «Мати та дитина»: 80 % пар, які страждають через безпліддя, можуть стати батьками природнім шляхом

Мережа медичних центрів «Мати та дитина» працює в Києві. З 5 квітня 2011 року МЦ «Мати та дитина» стала офіційною клінічною базою кафедри акушерства, гінекології та медицини плоду Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика.

МЦ «Мати та дитина» спеціалізується на лікуванні безпліддя, допоміжних репродуктивних технологіях, спостереженням за вагітністю, пренатальній діагностиці. Також спеціалісти центру займаються профілактикою та лікуванням гінекологічних та урологічних захворювань, проводять лабораторну діагностику та генетичні дослідження.

Записатися на безкоштовну консультацію репродуктолога Ви можете заповнивши форму на сайті «Мати та дитина» (www.mdclinics.com.ua) та за телефоном (044)251-3-251.
20.05.2015 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter