Руки Коваленко нарешті намацали найприємнішу "чорну діру" бюджету - обласну дитячу лікарню

Руки Коваленко нарешті намацали найприємнішу "чорну діру" бюджету - обласну дитячу лікарню Як інформують у Черкаській облраді, будівництво Черкаської обласної дитячої лікарні лікарні було недофінансовано на 30 мільйонів гривень. Нещодавно за дорученням голови обласної ради Валентини Коваленко була вивчена робота лікарні. Так, були незавершені роботи з монтажу припливно-витяжної вентиляції та кондиціювання. Через це у неонатальному центрі не витримуються належні умови. Адже за нормами у приміщенні має підтримуватися температура повітря у 25 градусів і вологість у 50%. А у спеку у приміщеннях, де знаходяться недоношені та хворі дітки, температура сягає позначки у 30 і вище градусів.

Спека панує і в операційних блоках. В таких умовах важко і лікарям, і пацієнтам. Немає тут і заземлення операційних столів. Це створює небезпеку ураження електричним струмом для лікарів і пацієнтів.

Ще одна проблема лікарні – відсутність блоків безперебійного живлення у неонатальному центрі. Якщо буде раптове відключення електроенергії, апарати підтримання життєдіяльності для недоношених малюків не працюватимуть, що може призвести до трагічних наслідків.

Зроблене з порушеннями і зовнішнє освітлення лікарні. Ліхтарі не заземлені, тому іноді б’ються струмом.

Роботу комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня» взяла під свій контроль перший заступник голови обласної ради Наталя Кравцова.
12.08.2014 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter