Нардеп Яценко другий рік поспіль організувує безкоштовне медобстеження для жителів свого округу

Із середини липня селами Уманського району почав курсувати пересувний діагностичний мамографічний автомобіль, оснащений мамографічним комплексом, який виявляє ракові пухлини молочної залози на ранніх стадіях.

Вже вдруге безкоштовне обстеження для жителів міст і сіл округу в рамках свого проекту «Здоровим має бути кожен» організовує народний депутат України Антон Яценко.

За тиждень роботи діагностичного комплексу обстеження пройшли 355 жінок різного віку. Крім того, кожен охочий мав можливість, крім мамографії, безкоштовно продіагностуватися на виявлення захворювань цукрового діабету та виміряти тиск.
Нардеп Яценко другий рік поспіль організувує безкоштовне медобстеження для жителів свого округу

- Вважаю, що саме найцінніше в житті людини – здоров’я. Тому на численні прохання мешканців округу я вже другий рік поспіль організовую для жителів сіл і міст округу безкоштовне обстеження громадян та постійно допомагаю медичним закладам округу оновлювати свій інвентар та медичне обладнання. Так, нещодавно Монастирищенській районній лікарні подарував датчик для обстеження щитовидної залози, а Амбулаторії сімейної практики та медицини села Кузьмина Гребля Христинівського району - сучасну стоматологічну установку, і багато інших речей, - розповідає народний депутат України Антон Яценко.

Діагностичний мамографічний комплекс проводитиме обстеження в селах Уманського району за окремим графіком, після об’їзду яких продовжить обстеження жителів Монастирищенського та Христинівського районів. Довідкову інформацію можна дізнатися за телефоном: (097 ) 763 90 65, або у своєму ФАПі чи амбулаторії.

Торік завдяки А. Яценку комплексне безкоштовне обстеження пройшли майже 3 тисячі жителів округу.
22.07.2014 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter