2014 року на лікування черкаських хворих у "Фрезеніусі" виділять майже 7,4 млн. грн.

2014 року на лікування черкаських хворих у "Фрезеніусі" виділять майже 7,4 млн. грн. Майже 7,4 мільйона гривень буде виділено для лікування хворих на ниркову недостатність. Про це інформують у міській раді Черкас. Як пояснив на засіданні міського виконавчого комітету директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, збільшення суми коштів, передбачених на лікування мешканців міста, які мають хворі нирки і потребують лікування методом амбулаторного гемодіалізу, пов’язане із подорожчанням вартості надання цієї медичної послуги. Нині вона коштує 1 772,09 гривні.

Також із 24 до 30 зросла кількість громадян, які потребують амбулаторного лікування в ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», відповідно до рішення комісії спеціалістів КЗ "Черкаська обласна лікарня" з відбору та направлення хворих з хронічною нирковою недостатністю. Зокрема, список цих хворих поповнила одна із жінок, яка прибула на тимчасове проживання до нашого міста із м.Донецьк.

Відтак, зросла й кількість медичних послуг, що будуть надані протягом 2014 року.

Реалізація рішення потребує виділення додаткових коштів з міського бюджету за рахунок субвенції з обласного бюджету в сумі майже 2,9 мільйона гривень. А загальна сума, яку протягом 2014 року буде виділено ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», на лікування хворих мешканців міста з нирковою недостатністю, становитиме майже 7,4 мільйона гривень.
16.07.2014 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter