2013 року фальсифіковані ліки виявили в 433 аптеках Черкаської області

2013 року фальсифіковані ліки виявили в 433 аптеках Черкаської області На фармацевтичному ринку Черкаської області є медпрепарати сумнівної якості. Як інформують у прес-службі ОДА, про це було повідомлено під час координаційної наради голови обласної державної адміністрації.

Протягом 2013 року Державною службою з лікарських засобів було виявлено порушення щодо якості препаратів у 252 суб’єктів господарської діяльності та в 433 аптечних закладах.

Як зазначають у Службі, основними порушеннями є умови зберігання, недотримання порядку відпуску лікарських засобів, недотримання санітарних норм і правил, гігієнічних нормативів, невідповідність устаткування, лікарські засоби, що не відповідають вимогам АНД за показниками‚ які визначені візуально – «маркування»‚ «упаковка»‚ «зовнішній вигляд» тощо.

Протягом 2013 року інспекторами Державної служби з лікарських засобів у Черкаській області виявлені факти реалізації лікарських засобів, обіг яких був заборонений по всій території України розпорядженнями Держлікслужби України. Серед порушників аптеки Золотоноші, Звенигородки, Черкас, Тального, Умані.
03.05.2014 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter