Черкаська область отримала 28 автомобілів "Швидкої допомоги"

Черкаська область отримала 28 автомобілів "Швидкої допомоги" Як інформують у Департаменті охорони здоров’я Черкаської ОДА, триває постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України минулого року.

Наприкінці минулого тижня сучасні карети «швидкої» поїхали до Дніпропетровської, Львівської, Черкаської та Чернігівської областей.

Так, Черкаська область отримала 28 «швидких» класу В (у них можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі).

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, нині всі регіони України отримують автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.

Після отримання «швидких», фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілів швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це – 143 реанімобілі типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».
07.04.2014 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter