Мережа центрів репродуктивного здоров’я «Мать и дитя» презентувала в Черкасах соціальний проект «Відкриті двері материнства»

12 березня в Черкасах мережа медичних центрів «Мать и дитя» презентували новий соціальний проект «Відкриті двері материнства». Це вже третій подібний проект мережі медицентрів «Мать и дитя». 2012 року було впроваджено проект «Право на батьківство: вихід є!», а 2013 року – «Дитина в кожну родину». Після обнадійливих результатів цих програм «Мать и дитя» вирішили продовжити свою соціальну ініціативу й в 2014 році.

На сьогоднішній день в Україні ситуація з народжуваністю дітей залишається складною. Кожна п`ята українська родина з різних причин не може мати дітей. Порятунком для таких сімей є репродуктивні технології, які з кожним роком стають все досконаліше.

За словами генерального директора мережі медичних центрів «Мать и дитя», доктора медичних наук Наталії Данкович, метою програми «Відкриті двері материнства» є цільова консультативна допомога та підтримка подружніх пар.
Мережа центрів репродуктивного здоров’я  «Мать и дитя» презентувала в Черкасах соціальний проект «Відкриті двері материнства»

- Кожній подружній парі буде надано цілий комплекс послуг, - розповіла Наталія Данкович. – Обов`язково і безкоштовно з парою зустрінеться лікар-репродуктолог, який зможе оцінити кожну ситуацію індивідуально та надати рекомендації по вирішенню наявних у подружжя проблем. Крім того, розуміючи, що сьогоднішня суспільно-політична ситуація в Україні є вкрай складною, мережа медцентрів «Мать и дитя» принципово намагається утримувати ціни на свої послуги, працюючи одночасно над покращенням їхньої якості.

Також, у рамках проекту, всі бажаючі подружні пари матимуть можливість отримати консультацію провідних фахівців через мережу Інтернет на сайті mdclinics.com.ua. Крім того, «Мать и дитя» продовжуватиме обопільну співпрацю з лікарями в усіх областях України для інформування паціентів про останні тенденції в царині репродуктивної медицини.

Як заявила Наталія Данкович, «Мать и дитя» робить черговий крок для вирішення однієї з найважливіших для української нації проблем – проблеми безпліддя.
Мережа центрів репродуктивного здоров’я  «Мать и дитя» презентувала в Черкасах соціальний проект «Відкриті двері материнства»

- Ми впевнено переконуєм кожного пацієнта, що безпліддя – не вирок, - зазначила Наталія Данкович. – До речі, за час існування мережі «Мать и дитя» в Україні методом екстракорпорального запладнення народилися тисячі малюків. Наші лікарі регулярно мають стажування в провідних західних клініках. Ми регулярно використовуємо в своїй роботі новітні методики та технології. У результаті, після проведення першого циклу екстракорпорального запліднення в 2012 році відсоток вагітностей збільшився на 40 %, а 2013 року – до 70 %. До речі, збільшується і вік успішно запліднених жінок.

До речі, кожного року медичні центри «Мать и дитя» здійснюють близько 3 тисяч програм екстракорпорального запліднення. Сьогодні «Мать и дитя» - один із загальнонаціональних лідерів зі здійснення програм ЕКЗ.
14.03.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter