Бурський пообіцяв Тулубу, що в березні Черкаський перинатальний центр запрацює

Бурський пообіцяв Тулубу, що в березні Черкаський перинатальний центр запрацює У березні 2014 року новостворений перинатальний Центр відчинить свої двері для вагітних та породіль із усієї області, - пообіцяли будівельники області під час зустрічі з головою обласної державної адміністрації Сергієм Тулубом, який сьогодні ознайомився з ходом будівництва перинатального центру в Черкасах та оглянув приміщення майбутнього медичного закладу.
Щодня на будівельному майданчику регіонального перинатального центру працює більше двохсот робітників. Нині там тривають зовнішні оздоблювальні роботи й опоряджувальні роботи всередині приміщення.
– Наразі, незважаючи на зимовий період, ми уже повністю завершили благоустрій території навколо майбутнього центру, – поінформував генеральний директор ТОВ «Черкасиміськбуд» Анатолій Бурський. – Усередині приміщення робітники працюють над виконанням опоряджувальних та спеціальних будівельно-монтажних робіт, серед яких, для прикладу, телефонізація і монтаж систем вентиляції. Крім того, триває облицьовка плиткою приміщення, а на всіх поверхах сьогодні з’являються підвісні стелі.
04.02.2014 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter