Тулуб з Брожиком (у пику Одаричу?) показово опікуються станом здоров`я постраждалої "штурмовички" Галушко

Тулуб з Брожиком (у пику Одаричу?) показово опікуються станом здоров`я постраждалої "штурмовички" Галушко Як інформують у Черкаській ОДА, постраждалій під час першої спроби захопити приміщення Будинку рад 27-річній черкащанці Ользі Галушко стає краще. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Володимир Брожик.
«Ользі стає дещо краще, відзначається незначна позитивна динаміка. Пацієнтка забезпечена усіма необхідними медичними препаратами і отримує лікування у повному обсязі. Для неї створений цілодобовий медичний пост.
Лікування проводиться під контролем головного нейрохірурга області Дениса Годлевського спільно з лікарями Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги.
Зараз медики роблять усе необхідне для надання цій пацієнтці справді ефективного, якісного й своєчасного лікування.
Я обурений спекуляціями деяких діячів щодо Ольги. Перш за все, як медику, мені боляче чути розмови про те, нібито дівчина отримала смертельну травму. Ми ж усі добре знаємо, що така травма означає для життя людини! Страшно уявити, як у такі моменти відчувають себе рідні та друзі дівчини.
Лікування постраждалої дівчини взяв під особистий контроль голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. Щодня цікавиться динамікою в її здоров’ї. Він особисто відвідував пацієнтку та спілкувався як із медиками, так і з її рідними.
Я дуже сподіваюсь, що спільними зусиллями нам вдасться досягти гарного результату й поставити Ольгу на ноги. Ми піклуватимемося про неї доти, доки в цьому виникатиме необхідність», – сказав Володимир Леонідович.
Нагадаємо, що відпочатку турботи за здоров`я постраждалої узяв на себе екс-мер Черкас Одарич.
01.02.2014 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter