Прокуратура: Керівництво Черкаського пологового будинку не знало, що інформація про його діяльність є публічною

Прокуратура: Керівництво Черкаського пологового будинку не знало, що інформація про його діяльність є публічною Керівництву КЗ «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» Черкаської міської ради внесено подання через невиконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про це інформують у прес-службі прокуратури міста Черкаси.
– Ряд порушень виявила прокуратура міста Черкаси, провівши перевірку за зверненням директора Всеукраїнського благодійного фонду «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій», – зазначає старший прокурор прокуратури міста Черкаси Тетяна Кам’янець.
За її словами, керівництво пологового будинку до прокурорської перевірки навіть не знало, що діяльність закладу підпадає під дію вказаного Закону. На запит директора благодійного фонду посадові особи комунального закладу необґрунтовано відмовили в наданні інформації щодо використання бюджетних коштів, мотивуючи тим, що така інформація не є публічною. Цим порушується норма Закону, яка передбачає, що юридичні особи, котрі фінансуються з державного, місцевих бюджетів, зобов’язані надавати за запитами інформацію щодо використання бюджетних коштів.
Крім того, відповіді на запити керівника благодійного фонду надано з порушенням п’ятиденного строку. З’ясувалося також, що в «Центрі матері та дитини», попри вимоги Закону, нема окремого журналу реєстрації запитів на інформацію та не призначено особу, яка має займатися опрацюванням, контролем та вирішенням запитів.
16.01.2014 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter