Господарський суд змусив Стадника заплатити "Фрезеніусу" повну суму за лікування хворих черкащан

Господарський суд змусив Стадника заплатити "Фрезеніусу" повну суму за лікування хворих черкащан Як повідомив під час сьогоднішньої наради секретар міської ради Віктор Білоусов, Господарським судом області розглянуто позовну заяву, подану 26 листопада цього року департаментом охорони здоров’я та медичних послуг щодо виконання рамкової угоди між Черкаською міською радою та «ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
Як інформують у прес-службі Черкаської міської ради, рішенням цього суду встановлено, що міський бюджет повинен профінансувати «Фрезеніусу» понад 3,3 мільйона гривень за надане 23 жителям міста лікування шляхом амбулаторного гемодіалізу.
Міський бюджет отримав асигнування на оплату цих послуги у вигляді субвенції з обласного бюджету. (З 2010 року узгоджена вартість наданої послуги становить 1049 гривень 14 копійок, згідно затвердженої методики МОЗ України та Мінюстом).
– Олеже Михайловичу, будь-ласка, підготуйте лист на обласну державну адміністрацію з проханням, щоб Держказначейство підкріпіло проведення цього розрахунку, – звернувся секретар міської ради до директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олега Стадника.
Зі своєї сторони міська рада зробила все необхідне, для того, щоб жителі міста, хворі на ниркову недостатність, не хвилювались за фінансове вирішення питання за надане їм «Фрезеніусом» лікування. Зокрема, було підписано вищезазначену рамкову угоду, проведено переговори з керівництвом цього лікувального закладу щодо розрахунку за надані послуги, і, зрештою, аби прийти до остаточного рішення – довелось навіть звернутись до Господарського суду.
Як ми вже повідомляли, 26 листопада департаментом охорони здоров’я та медичних послуг подано позов до Господарського суду області щодо виконання рамкової угоди між Черкаською міською радою та «ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
10.12.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter