DataLife Engine > Культура > До Дня міста в кінотеатрі "Україна" показали фільм Антона Птушкіна «Антарктида»
До Дня міста в кінотеатрі "Україна" показали фільм Антона Птушкіна «Антарктида»22-09-2025, 12:40. Разместил: victor |
|
У кінотеатрі «Україна» відбувся безкоштовний показ документального фільму-подорожі Антона Птушкіна «Антарктида». Стрічка розповідає про життя та роботу українських науковців на станції «Академік Вернадський» і дозволяє глядачам побачити один із найвіддаленіших куточків нашої планети. Взяти участь у показі могли всі охочі, попередньо зареєструвавшись. Глядачі отримали унікальну нагоду доторкнутися до світу крижаного континенту, побачити неймовірні краєвиди Антарктиди та дізнатися, як працюють українські полярники у складних умовах. Вернуться назад |