DataLife Engine > Культура > Полк "Азов" і Правий сектор опікуватимуться вшанування холодноярських повстанців під час щорічного фестивалю "Холодний Яр"

Полк "Азов" і Правий сектор опікуватимуться вшанування холодноярських повстанців під час щорічного фестивалю "Холодний Яр"


4-03-2015, 16:55. Разместил: victor
Полк "Азов" і Правий сектор опікуватимуться вшанування холодноярських повстанців під час щорічного фестивалю "Холодний Яр" Як інформує Козацький край, робоча група від організаторів фестивалю «Холодний Яр» побувала на Черкащині в Чигиринському районі, де щороку проходить вшанування воїнів, полеглих у Визвольній боротьбі за Українську державність у 1917 – 1920 роках.

В огляді місця проведення вшанувань зокрема взяли участь президент Історичного клубу «Холодний Яр» Роман Коваль, депутат-«азовець» Олег Петренко, старшина «ДУК Правий Сектор» Арсеній Білодуб та інші, – повідомляє прес-служба полку “Азов”.

Нагадаємо, що 25-26 квітня цього року відбудуться 20-ті, ювілейні вшанування бійців за волю України. Заплановано візит до могил героїв, освячення зброї на берегах Гайдамацького ставу, урочисте прийняття охочих вступити до лав добровольчих полків і батальйонів, проведення Фестивалів вояцької пісні та документального кіно про Визвольну війну 2014 – 2015 років та інші заходи.

Історичний клуб “Холодний Яр”, полк “Азов” та ДУК “Правий сектор” закликають усі вояцькі формації та всі патріотичні середовища долучитись до цьогорічних меморіальних заходів.

Вернуться назад