Цього року на здобуття провладної премії Василя Симоненка претендуватимуть 7 митців

Цього року на здобуття провладної премії Василя Симоненка претендуватимуть 7 митцівЯк інформують у Черкаській облраді, 19 листопада відбулося засідання комісії з визначення претендентів на щорічну обласну премію імені Василя Симоненка, що була започаткована спільно облдержадміністрацією й обласної радою. Вона вручається щорічно переможцям – талановитим літераторам, поетам або прозаїкам.
Нагадаємо, що за результатами роботи обласної конкурсної комісії цьогорічним переможцем став член Національної спілки письменників України, поет Сергій Руднєв. На нинішнє засідання комісії було подано твори тринадцяти претендентів. Слід зазначити, що члени комісії принципово підійшли до оцінки цих творів. Після тривалої і фахової дискусії було відхилено праці шести авторів: двох, що суперечать вимогам положення, а чотирьох, що мають невисоку художню цінність.
У бюлетень для таємного голосування було внесено сім претендентів.
Після голосування кандидатуру переможця комісія згідно з протоколом подасть для затвердження і послідуючого нагородження премією, яке відбудеться в січні, в день народження Василя Симоненка.
20.11.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter