Вшосте поспіль юні черкаські вокалісти перемагають на міжнародному конкурсі Шаляпіна в Ялті

Вшосте поспіль юні черкаські вокалісти перемагають на міжнародному конкурсі Шаляпіна в Ялті 6-й рік поспіль учні Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка перемагають на міжнародному фестивалі-конкурсі вокального та хорового мистецтва ім. Ф.І. Шаляпіна в Ялті. Близько 200 учасників із різних куточків України, Росії та Європи, Китаю приїжджають в листопаді кожного року до Криму. Організаторами конкурсу є Міністерство культури України, Національний дім органної та камерної музики України, центр підтримки творчості, освіти та культури «Арт-центр», Російська державна концертна компанія «Співдружність», управління культури Ялтинської міської ради, Російська громадська академія голосу, фонд «Нові імена».
І в цьому році учасниками конкурсу були вокальні ансамблі та солісти-вокалісти з України, Росії, Узбекистану, Казахстану, Білорусі, Сербії, Китаю. Черкаси представляли учні – вокалісти класу викладача вищої категорії, методиста Лідії Мусеровської.
Рівень вокальної майстерності учнів черккаської школи вразили журі конкурсу настільки, що на Гала-концерті 4 вокалісти були оголошені переможцями, двоє - отримали Гран-Прі в різних номінаціях:
Диплом лауреата ГРАН –ПРІ
Ісмаілова Сабіна (естрадний вокал)
Швець Вікторія (естрадний вокал)
Диплом лауреата ІІ премії
Швець Вікторія (академічний вокал)
Диплом лауреата ІІІ премії
Бевзюк Богдана (академічний вокал)
Диплом лауреата
Карюк Діана (академічний вокал)
13.11.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter