У Черкасах виставляються роботи вихованців Чорнобаївської дитячої школи мистецтв

6 листопада у Черкаському обласному художньому музеї відкрилась виставка творчих робіт вихованців філіалу Чорнобаївської дитячої школи мистецтв у селі Придніпровське.
Філіал створений у вересні 2011 року. Того ж року було відкрито другу групу в Іркліївській школі. За роки роботи філіалу діти створили свою емблему і дали назву творчому колективу. З березня 2013 року дитячий колектив має назву – «БАРВИ». І зараз тридцять три учні відділення прагнуть осягнути світ мистецтва і його багатогранність.
У Черкасах виставляються роботи вихованців Чорнобаївської дитячої школи мистецтв

Щорічно вихованці школи беруть участь у конкурсах і виставках на районному, обласному і всеукраїнському рівні та отримують нагороди.
Одним із напрямків школи мистецтв є проведення пленерних занять, де діти прагнуть «спілкуватися з природою» та напрацьовують майстерність у роботі з натури. На таких уроках учні відвідують сільський парк, ліс, прибережну територію Дніпра і вчаться робити етюди.
Відділення здійснило декілька пленерних екскурсій, що надало дітям поштовх у творчості та зацікавленість до пейзажного жанру. Діти відвідали Софіївський парк в місті Умань, Чернечу гору в місті Канів, побували у музеї Чорнобаївщини.
У Черкасах виставляються роботи вихованців Чорнобаївської дитячої школи мистецтв

Учасники виставки у творчих роботах прагнули не тільки продемонструвати вміння і навички, але ї донести свої спостереження, любов до рідного краю, традиції регіону, відношення до навколишнього середовища, красу рукотворних споруд та пам’яток видатним землякам.
07.11.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter