Тулуб пропонує зробити на Черкащині паломницький маршрут по місцях "бойової слави" іудаізму

Тулуб пропонує зробити на Черкащині паломницький маршрут по місцях "бойової слави" іудаізмуЯк повідомляють у Черкаській ОДА, Черкаська, Житомирська, Полтавська та Хмельницька області обговорюють можливість створення спільного паломницького маршруту, який об’єднає близько десяти культових об’єктів іудаїзму.
– Наші землі здавна заселяли представники різних народів, – каже голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. – Усі вони залишили по собі пам’ятки історії, архітектури, сакрального мистецтва та духовності. На Черкащині також чимало історичних місць, які є святинями єврейського народу і об’єктами щорічного паломництва брацлавських хасидів. Зараз ці пам’ятки можуть стати об’єктами релігійного туризму та основою створення повноцінного туристичного маршруту.
За його словами, черкаський край має реальний ресурсний потенціал для розвитку та позиціонування (у тому числі й на світових ринках туристичних послуг) напрямку паломництва. Зокрема, паломницьких маршрутів до Уманського, Тальнівського та Смілянського районів, оскільки саме там поховані лідери іудаїзму.
06.11.2013 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter