Курултай митців Тулуба провів мозковий штурм концепції Співочого поля в Каневі

Курултай митців Тулуба провів мозковий штурм концепції Співочого поля в Каневі Облаштування території Нижнього парку Шевченківського національного заповідника в Каневі та спорудження там «Поетично-співочого поля» обговорили під час спільного засідання членів Національної спілки архітекторів України та членів Вищої ради митців при облдержадміністрації. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.
Архітектор Сергій Фурсенко розповів, що питання про спорудження у Каневі концертного комплексу під назвою "Співоче поле" обговорюється вже майже 40 років.
Під час засідання присутні там архітектори, скульптори та художники дійшли спільної думки й обрали один серед двох пропонованих проектів канівського Співочого поля для проведення культурно-мистецьких заходів. Кажуть: обрали найбільш прийнятний у співвідношенні "ціна–якість" варіант.
– Насправді, це гідна похвали робота й хотілося б, щоб цей проект зрештою вдалося реалізувати, – каже Сергій Михайлович. – Під час засідання ми звертали увагу на деталі. Зокрема, наголосили на необхідності того, щоб зробити це поле чистим від дерев. Воно повинно виділятися, а вже за межами поля його оточуватимуть красиві дерева.
Підтримав архітектора і скульптор Віктор Крючков.
– У ході спілкування було запропоновано дещо збільшити майданчик для людей, який буде викладено тротуарною плиткою, та не висаджувати там високих дерев, – додав Віктор Григорович. – Дуже добре, що з’явилась така можливість обговорити це все більшою кількістю людей. Це піде тільки на користь проектам.
Відтак, за результатами обговорення його учасники вирішили взяти за основу проектні пропозиції щодо облаштування території Нижнього парку Шевченківського національного заповідника в Каневі та погодити розміщення співочого поля із радіально-кільцевою схемою розташування пішохідних доріжок.
«Ескізний проект з концепцією розміщення та будівництва «Поетично-співочого поля» узгоджений Міністерством культури України. Ним передбачається влаштування сценічного простору та амфітеатру на 500 місць з додатковим благоустроєм території, яка буде об’єднувати «Поетично-співоче поле» з набережною Дніпра та приплавом «Тарасова гора». На набережній буде розташовано альтанку, видові майданчики і зроблено сучасне освітлення», - прокоментував ескізний проект головний архітектор області Василь Дмитренко.
05.11.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter