Мистецький курултай Черкащини засів за узгодження значків, вимпелів та медальйонів

Мистецький курултай Черкащини засів за узгодження значків, вимпелів та медальйонів Як інформують у Черкаській ОДА, члени Вищої ради митців Черкащини провели першу творчу зустріч. Художники, письменники, архітектори, науковці та представники інших видів мистецтв зібралися за стіл переговорів, щоб дійти до спільної думки щодо символіки ювілейних для області дат.
Присутні обговорили можливі варіанти логотипів і медальйонів, розроблених їх колегами-митцями. Деякі пропозиції члени ради підтримали без змін. Зокрема, затверджено ескіз сувенірного нагрудного значка «200 років Шевченку» та медальйон з гербом до 60-річчя області. Щодо логотипів - прийнято рішення доопрацювати та вдосконалити їх. Так, логотип до Шевченкового ювілею вирішили скомпонувати в один із двох запропонованих, а в логотипі по 60-річчю залишиться лише колосок, цифра 60 і напис «Черкащина».
«Відбулася серйозна розмова, обговорено всі можливі варіанти, пропозиції, зауваження. Звичайно, попереду в нас ще дуже багато роботи. Зараз ми працюємо над новими варіантами логотипів. Думаю, вже зовсім скоро будуть готові остаточні варіанти», - розповів заслужений художник України, співголова ради Іван Фізер.
04.11.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter