У Черкасах встановлять меморіальну дошку народній артистці України Надії Поповій

У Черкасах встановлять меморіальну дошку народній артистці України Надії Поповій У Черкасах встановлять меморіальну дошку народній артистці України Надії Поповій. Як інформують у Черкаській міськраді, з такою ініціативою звернувся до виконавчого комітету Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, де Надія Марківна пропрацювала більше ніж півстоліття.
До речі, Надія Попова стала першою в Черкасах народною артисткою України та була обрана Почесною громадянкою міста Черкаси.
Директор театру Володимир Осипов розповів, що 29 жовтня поточного року Надії Марківні виповнюється 90 років. Тож саме до цього ювілею приурочене встановлення меморіальної дошки на будинку по вул. Хрещатик, 188, де актриса мешкала останні роки життя.
А також звернувся до міської влади з проханням посприяти в аспектах часткового фінансування виготовлення такої дошки, її установки та оформлення відповідних дозволів.
Володимир Олексійович повідомив, що над виготовленням цієї дошки працює скульптор Іван Лавріненко, технікою – металопластика (за допомогою ковки та обробки металу лазерним ножем). Орієнтовна її вартість -сім тисяч гривень.
За його словами, також на вшанування пам’яті славетної актриси театр готує виставку світлин, театральних афіш і програмок, меморіальних речей Надії Марківни з фондів театру та її родини.
– Прошу вас підтримати це звернення, а також із вашого дозволу з фонду міського голови перерахувати на виготовлення цієї пам’ятки 5 тисяч гривень, – звернувся до членів міськвиконкому секретар міської ради Віктор Білоусов.
Виконком підтримав цю пропозицію, проголосувавши за встановлення у Черкасах меморіальної дошки народній артистці України, Почесній громадянці Черкас Надії Поповій та виділення відповідних коштів з фонду міського голови.
24.10.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter