У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Івана Колісника

У Черкаському художньому музеї відкрилася персональна виставка Івана Колісника.
Іван Колісник народився у 1961 році на Полтавщині. З 1984 року живе і працює в Черкасах після закінчення Київського політехнічного інституту. Любов до мистецтва привела його у майстерні до відомих черкаських художників Євгена Найдена, Володимира Нестерова, Володимира Жигало, які на приватних заняттях навчали майбутнього художника азам мистецтва живопису.
У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Івана Колісника

З початку 90-х Іван Колісник активно бере участь у міських та обласних виставках, щорічних презентаціях творчості молодих художників, арт-проектах тощо. У 2003 році разом з Анатолієм Куксовим представляв свою творчість у Черкаському художньому музеї в проекті «Образ і колір».
У 2012 році художник зробив першу персональну виставку живопису у Черкаському художньому музеї, яка відкрила цікавого і самобутнього художника. Теперішня виставка – друга персональна в житті художника. Автор представив глядачам новий творчий доробок у кількості 28 картин. Образна мова Івана Колісника близька до манери постімпресіоністів по духу, стилю і уявленню. Художнику властиве позитивне світосприйняття, яке ми бачимо по авторському живописному темпераменту та соковитім кольоровим сполученням, де теплий мазок існує поруч з холодним, а чіткий контур підкреслює і конкретизує форму.
У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Івана Колісника

Прекрасний світ відкриває нам автор, який працює у різних жанрах живопису, але найбільш його цікавить натюрморт. Головні герої композицій – апельсини, дині, гранати, полуниці. Саме в натюрмортах Колісник виробив свою неповторну кольорову гаму: сполучення жовтогарячого, коричневого, синього кольорів: «Жовтий натюрморт», «Молочний натюрморт»
Художник передає матеріальний світ у натюрмортах шляхом декоративної стилізації, узагальнено, вільно.
У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка Івана Колісника

Графічність і декоративність властива і численним краєвидам, представленим на виставці: «Міська ялинка», «Старий аеропорт», «Пейзаж з хмаринкою»
Окремо слід виділити цикл робіт Колісника, присвячений улюбленій тварині – коту. З легкою іронією автор зображує кота у момент споглядання за ластівкою, яка втікає від нього: «Кіт і ластівка». Майстерно зображує силует кота у фіолетових сутінках у роботі «Кіт вечірній».
Художник багато працює, виробляючи авторський індивідуальний стиль, і зараз він зайняв своє місце у творчій різноманітності українського образотворчого мистецтва.
25.07.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter