Сьогодні на байкерському зльоті в Умані Емір Кустуріца зніматиме епізоди для свого фільму

Сьогодні на байкерському зльоті в Умані Емір Кустуріца зніматиме епізоди для свого фільму18-го липня в Білогрудівському лісі поблизу Умані розпочався байкерський зльот «5 доріг».
Цьогорічний уманський зліт байкерів проходить під гаслом: «Куди б тебе не вела ДОЛЯ, завжди є "5 доріг" і ВОЛЯ». Тематика – козацька, тому вітається всіляка традиційна атрибутика серед гостей зльоту. Про це інформує 04744.info.

Сьогодні в Білогрудівку також завітають і всесвітньо відомі кіношники – Кшиштоф Копчинський та Емір Кустуріца. Тут вони проведуть зйомки, частина яких буде використана для фільму «Дібук». Частину відеоматеріалу для цього фільму також виготовлятиме уманський журналіст Володимир Гамалиця.

- Зйомки будуть проводитися не лише в Білогрудівському лісі, де проходитиме сам зліт, а в центрі Умані, де байкери проїдуть мотоколоною та проведуть видовищний козацький мордобій. Розпочнеться дійство в суботу близько 12-ої години дня, - продовжує розкривати секрети Володимир. – Для цього процесу планують задіяти два вертольоти.
19.07.2013 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter