У Черкасах відкрилася виставка «Птахи в народному мистецтві»

Як інформують у Черкаській ОВА, виставку «Птахи в народному мистецтві» представили в Галереї народного мистецтва, що в Черкасах.
У Черкасах відкрилася виставка «Птахи в народному мистецтві»

Її автори – 20 майстрів і майстринь Черкащини. Загалом вони експонують понад пів сотні робіт. Виставка стала однієї з подій національної спільнодії «Мистецтво, що об’єднує». Вона проходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

– Українське мистецтво – це про нашу історію та ідентичність, – наголосила на відкритті виставки перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – А ще – це потужне джерело сили й енергії. Дякую майстрам області, що примножують наші цінності, підтримують традиції нашої області та країни в цілому.

Презентація мистецьких робіт була інтерактивна. До неї долучилися юні художники. Для них тут організували майстер-клас із декоративного розпису. Кожен учасник створював власний образ птаха.
У Черкасах відкрилася виставка «Птахи в народному мистецтві»

– Сьогоднішній захід не лише про мистецтво, – зауважила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль . – А й про символи та традиції, навколо яких формується наша культурна історія. Про обмін досвідом дорослих і юних митців, якісне дозвілля з друзями. Це ще одна нагода для наших дітей відволіктися хоч на мить від буднів війни. Це важливо. Це – про підтримку ментального здоров’я.

Виставка «Птахи у народному мистецтві» діятиме впродовж місяця.
19.06.2024 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter