Ада Роговцева в Черкасах зустрілася з рідними загиблих захисників України

Ада Роговцева в Черкасах зустрілася з рідними загиблих захисників УкраїниТеплі обійми, слова підтримки, посмішки, сльози і квіти. Усе це було під час зустрічі Народної артистки України, Героя України Ади Роговцевої з рідними загиблих захисників у Черкасах. Про це інформують у ЧМР.

Захід організували фахівці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Адже підтримка і допомога людям, які втратили на війні своїх рідних – є пріоритетом для міської влади. Тож у Черкасах регулярно організовують різноманітні культурно-просвітницькі заходи для того, щоби родини полеглих воїнів відчували турботу.

Ада Миколаївна Роговцева, незважаючи на свій поважний вік – їй виповнилося 86 років, продовжує працювати. Напередодні вона виступила у Черкасах із виставою «Схоже на щастя».

Артистка відома своєю активною проукраїнською громадянською позицією. Ада Миколаївна часто виступає перед військовими, а також перед рідними загиблих у різних куточках України.

Під час заходу у Черкасах вона розповіла цікаві подробиці із цих зустрічей, а також поділилася спогадами про своє життя, про свою роботу у театрі і кіно. А ще – читала вірші своїх улюблених поеток Лесі Українки і Ліни Костенко, і свою поезію.

Від імені міської влади в.о. директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Юлія Ніконенко щиро подякувала Аді Роговцевій за зустріч, спілкування і душевне тепло.
17.04.2024 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter