У Черкаському краєзнавчому музеї реалізували проект з декорування танкових контейнерів рушниковими деревами життя

У Черкаському краєзнавчому музеї реалізували проект з декорування танкових контейнерів рушниковими деревами життя Як інформують у ЧОР, колектив Черкаського обласного краєзнавчого всіляко намагається підтримувати фронт і цьогоріч разом із небайдужими реалізував масштабний проєкт з декорування контейнерів від танкових снарядів традиційними для Черкащини рушниковими деревами життя.

Нещодавно вони долучилися до Всеукраїнського конкурсу «Код Нації» та презентували цей проєкт «Малюємо перемогу. Сила рушникового дерева життя».

- Щиро радіємо, бо наш проєкт отримав 2 призове місце! Наші контейнери уже знають в Україні, Польщі, Швейцарії, Німеччині, Литві, Франції, Данії, Британії тощо. Мотивацією щодо участі в конкурсі була підтримка наших захисників - визначена сума у номінації конкурсу була перерахована музеєм на потреби ЗСУ, - зазначають у музеї.

Цей проєкт вже допоміг придбати 6 автівок та ще на 2 ведеться аукціон-збір у Швейцарії. Окрім техніки за кошти від продажу декорованих контейнерів волонтери проводили ремонти автівок та купували необхідне обладнання.

- Щиро дякуємо волонтерці Інні Лук'янченко, яка займається продажами цих контейнерів. До слова, нині на ярмарку благодійності у вестибюлі музею ведеться продаж колекції контейнерів від танкових снарядів із зображенням рушникових дерев життя нашого краю, які відтворені за фондовими рушниками та комплектом листівок «Рушники Шевченкового краю» (дизайнер - Іра Жучок). Усі кошти через 2 місяці від продажів (за донати) будуть спрямовані на потреби колеги етнолога Олеся Леонідовича та його побратимів, які перебувають у зоні бойових дій з перших днів вторгнення, - додають у музеї.
02.11.2023 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter