26-27 серпня в Моринцях проходитиме 8-й фестиваль “Ше.Fest 2023”

26-27 серпня в Моринцях проходитиме 8-й фестиваль “Ше.Fest 2023” Як інформує Суспільне:Черкаси, село Моринці на Черкащині прийме восьмий щорічний фестиваль Тараса Шевченка “Ше.Fest 2023”. Подію запланували у кінці літа — 26 та 27 серпня. Максимум залучених коштів спрямують на ЗСУ, розповіла у коментарі Суспільному засновниця фестивалю Юлія Капшученко.

Шевченко, хоч і не входить до лав ЗСУ, але теж чинить потужний опір. Зокрема і з допомогою третини оргкомітету фестивалю, включно з очільником Дмитром Колошею, що зараз боронить Україну. Засновниця проєкту Юлія Капшученко розповіла, що задачу провести захід дав саме голова фестивалю, який зараз на фронті.

"Він сказав: друзі, може, подумайте, на серпень щось. Я це сприйняла як те, що, мабуть, він щось знає, що, на серпень наближається якась хороша дата. Але потім ми зрозуміли, що наша найбільша цінність в тому, що воїни все роблять, щоб ми в тилу могли нормально, наскільки це можливо, жити. Наш фестиваль завжди поширював правильні цінності, виховав класних людей, які зараз на фронті".

Фестиваль буде присвячений військовим діям і тому, як з ментально виходити із пережитих травмівних подій.

"Додаткову увагу приділятимемо ментальному здоров'ю переселенців, дружинам і чоловікам військовослужбовців, з'ясовуватимемо, як говорити з військовослужбовцями. У нас буде ціла серія лекцій, присвячена таким темам, щоб ментально ми могли порозумітися".

Головними зірками будуть військові. Їх будуть максимально запрошувати. Серед них багато творчих людей. Акцент робитимемо на тому, щоб військові почувалися на фестивалі хедлайнерами.

"Ми відмовляємося від музичної великої сцени. Тому що це величезний ресурс під час війни: грошовий, часовий, людський. Зараз не час на потужні розваги. Відклали це до остаточної перемоги, або до кращих часів", — сказала Юлія Капшученко.
19.06.2023 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter