Черкаська філармонія в шоці: Тулуб хоче призначити директором філармонії 23-річну регіоналку Ольгу Сисоєву

Черкаська філармонія в шоці: Тулуб хоче призначити директором філармонії 23-річну регіоналку Ольгу Сисоєву Як повідомили Провінції в Черкаській обласній філармонії, начальник управління культури Черкаської ОДА Наталія Джура підготувала подання на призначення директором Черкаської філармонії депутата Черкаської міської ради від Партії регіонів Ольгу Сисоєву. Ользі 23 роки. За даними офіційного сайту Черкаської міської ради, вона досі навчається у Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова». Працює директором черкаського Палацу молоді.
Як повідомили Провінції представники трудового колективу філармонії, колектив категорично не сприймає дану кандидатуру. Вчора на адресу голови Черкаської ОДА надійшов офіційний лист від членів художньої ради філармонії, які одностайно висловили незгоду із пропозицієї управління культури.
- Пані Сисоєва не підходить для цього призначення навіть за формальними ознаками, - говорять наші джерела в філармонії. –Директор повинен мати відповідну освіту та 10 років стажу творчої роботи в культурній галузі. Єдина перевага Сисоєвої – партійність. І ще - вона креатура голови ОДА пана Тулуба.
Найближчими днями колектив філармонії збирається організувати прес-конференцію, на якій збираються дати оцінку волюнтаристському кроку обласної влади. Поки що обов`язки директора Черкаської філармонії виконує Олександр Дяченко.
11.04.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:48 11.04.2013 Maks:
І хто ж ці джерела у філармонії? Ні слова правди...