За 6 місяців 2021 року обсяг реалізованої продукції на Черкащині зріс на 22 %

Як інформують у Черкаській ОДА, обсяг реалізованої промислової продукції в Черкаській області за 6 місяців 2021 року зріс на 22%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За даними Держстату, в січні – липні 2021 року підприємства області продали промислової продукції на суму 50,4 млрд грн. Завдяки такому результату Черкащина посіла 8-е місце в рейтингу українських регіонів.
За 6 місяців 2021 року обсяг реалізованої продукції на Черкащині зріс на 22 %
фото Черкаської ОДА

Лідером зростання обсягів продажу є добувна промисловість і розроблення кар’єрів (+28,9%). Зважаючи на важливість розвитку високотехнологічного виробництва, важливим є зростання в машинобудуванні на 13,4%. Суттєво поліпшили свою динаміку підприємства-експортери. У Черкаській області працюють 80 підприємств у галузі машинобудування, які експортують близько 20% своєї продукції. Серед основних експортних позицій – устаткування для харчової, текстильної, хімічної галузей промисловості, кар’єрного обладнання, виробництво автобусів, автомобілів тощо. Важливим в умовах пандемії стало зростання виробництва основних фармацевтичних продуктів і препаратів – на 12 %.

Денис Сирцов

Провінція
22.09.2021 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter