Завершено капремонт частини приміщень Черкаської дитячої школи мистецтв №2

Як інформують у міськраді Черкас, в Черкаській дитячій школі мистецтв №2 завершився капітальний ремонт частини навчальних приміщень другого корпусу. Так, було повністю відремонтовано перший та другий поверхи цього корпусу.
Завершено капремонт частини приміщень Черкаської дитячої школи мистецтв №2
фото ЧМР

Як повідомила директорка музичної школи Марина Хомік, на першому поверсі зроблені ремонти: капітальний – у двох кімнатах та частковий – ще у двох, також тут повністю замінено електрокомунікації. На другому поверсі здійснено реконструкцію: 2 великі кабінети перебудовано в 6 затишних кімнат для занять. Також на обох поверхах повністю відремонтовані коридори і санвузли, буде замінено двері, що з’єднують із відреставрованою частиною.

Для створення затишного і гармонійного простору запрошено талановиту художницю Ольгу Курську, яка здійснює оздоблення стін навчальних кабінетів та коридорів відремонтованих поверхів. Ці роботи – на завершальному етапі.

Дитячу школу мистецтв №2 відвідує близько 400 дітей. Заклад має 3 повноцінні філії на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста та окремий корпус у цьому приміщенні (колишня вечірня (змінна) школа). Тут сформовано 5 відділів: фортепіано, музично-теоретичних дисциплін, народних інструментів, оркестрових інструментів та вокально-хоровий відділ, а також діють театральна студія «РапсоДія» і художня студія «Барви натхнення».

Кіндрат Булавін

Провінція
22.09.2021 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter