Під Тарасовою горою в Каневі облаштують Співоче поле

Під Тарасовою горою в Каневі облаштують Співоче поле Як інформують у прес-службі Мінкульту України, відбулася робоча нарада з питань підготовки Шевченківського національного заповідника до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.
У засіданні взяли участь заступник директора департаменту культурної спадщини та культурних цінностей Мінкультури Сергій Тур, генеральний директор Шевченківського національного заповідника Василь Коломієць, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус, фахівці департаменту культурної спадщини та культурних цінностей.
Василь Коломієць доповів про завершення комплексної розробки науково-проектної документації з реконструкції будівель Заповідника та благоустрою його території. Зокрема, він повідомив, що проектом реконструкції «Нижній парк Шевченківського національного заповідника в м. Каневі – проектування, озеленення, благоустрій території, інженерні мережі та паркінг» передбачено облаштування у Нижньому парку Заповіднику Співочого поля для проведення культурно-мистецьких заходів.
Крім того, обговорювались питання відбудови Тарасової церкви та реконструкції дитячої бібліотека імені Аркадія Гайдара. У ході наради Сергій Тур відзначив важливість виконання зазначених робіт до заходів із вшанування пам’яті Кобзаря з нагоди його 200-річчя.
14.03.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter