На честь 30-річчя Незалежності в Черкасах 24 серпня відбудеться 30 фестивалів

На честь 30-річчя Незалежності в Черкасах 24 серпня відбудеться 30 фестивалівЯк інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 2021 року Україна святкує свій 30-ий ювілей Незалежності. Відзначити це знакове свято в обласному центрі вирішили масштабно і неординарно, поєднавши музику, розваги, кіно, ремесла й спорт.

У цей день на набережній відбудеться 30 найкращих фестивалів області. Пройдуть вони під одним загальним брендом – Фестиваль фестивалів ManyFest. Аби уникнути великих скупчень людей, кожен захід матиме свою локацію, а всі разом вони простягнуться на сім кілометрів узбережжя Дніпра. Уся набережна міста заграє розмаїттям культурних, спортивних, музичних й мистецьких фестивальних родзинок, демонструючи багатий інфраструктурний та туристичний потенціал нашого міста.

Черкасці та гості міста познайомляться із найкращими представниками культурної індустрії Черкащини: від перегонів на саморобних тачках «Крутий спуск» до екстремального забігу, від гутірок до концертів та мистецьких пленерів. Святкові концерти радуватимуть публіку одразу у декількох місцях.

Організатори відзначають, що це буде не просто про свято – це про єднання, про незалежність, про всіх черкасців та всю Україну. Тож 24 серпня запрошуємо відвідати центр України й побувати одночасно на 30 фестах!
19.07.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter