Оголошено щорічний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка

Оголошено щорічний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка Із метою заохочення професійних і непрофесійних літераторів до написання прозових творів малих форм гуманістичного україноцентричного змісту і з метою пошанування визначного українського письменника-прозаїка, лауреата Шевченківської премії Василя Івановича Захарченка (1936 – 2018). Черкаська обласна письменницька організація та Черкаська обласна організація НСЖУ спільно з Черкаською міською радою з 1 липня 2021 року оголошено щорічний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка.

Термін подання творів на конкурс – до 1 листопада. З 1 листопада до 30 грудня журі конкурсу, сформоване з професійних письменників Черкащини, знайомиться, аналізує подані на конкурс твори й визначає переможця (переможців). Нагородження – до 13 січня – дня народження Василя Захарченка.

Мова творів, які подаються на конкурс, українська. Посмертно премія не присуджується. Переможцем цього конкурсу можна стати неодноразово.
02.07.2021 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter