21-24 серпня в Черкасах проходитиме 5-й фестиваль короткометражних фільмів “КіноШот”

21-24 серпня в Черкасах проходитиме 5-й фестиваль короткометражних фільмів “КіноШот”21-24 серпня в Черкасах уже традиційно відбудеться фестиваль короткометражних фільмів “КіноШот”. Локаціями для фесту будуть кінотеатр “Україна”, а також Долина троянд.

Гаслом цьогорічного фесту буде “Краще з кращих”. У Долині троянд до Дня Незалежності в межах фестивалю покажуть 30 кращих короткометражних фільмів, знятих за період незалежності. Натомість у кінотеатрі відбудеться ретроспектива українських фільмів.

У гості в Черкаси організатори планують запросити зірок сучасних українських фільмів, а також режисерів.

“Ми до останнього хвилювалися, чи зможемо цього року провести фестиваль. Ключова причина – коронавірус і карантин. Дуже раді, що сьогодні ситуація на нашій стороні, – говорить організаторка Вікторія Лаврентьєва. – Цього року ми маємо особливу річницю незалежності і цей фестиваль теж хочемо зробити особливим. Цього року в нас не буде конкурсної програми – натомість ми покажемо найяскравіші, найбільш знакові короткометражки України.

Фестиваль “КіноШот” у Черкасах проводять щорічно. Цьогоріч у нашому місті він відбудеться уже вп’яте. Усі фестивальні події є безоплатними і відкритими для всіх охочих.
29.06.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter